Название:
Производитель:
Барабаны: N
Линии: N
Мин. ставка: N
Макс. ставка: N
Джекпот: N
Дикий символ:
Символ разброса:
Дикий множитель:
Бонусные раунды:
Автоигра:
Dolphins Kingdom
King
5
20
1
100
10000
Так
Так
Так
Так
Так

онлайн ігровий автомат Dolphins Kingdom

Під водою ховається багато таємниць. Там десь лежить «Титанік», спочиває потоплений Атлантида і є чимало інших казкових секретів. Але крім міфів і легенд там можна знайти і просто цікавий світ, повний красивих істот і незвичайної морською флорою.

Чи готові познайомитися з усім цим розмаїттям? Тоді запускайте ігровий автомат Dolphins Kingdom, щоб зануритися в дивовижну атмосферу підводного світу.

Правила, знайомі всім

Грати належить на знайомому всім поле. Вас чекає 5 барабанів і 3 рядки на них. Збираються виграші по 20 активним лініях. Велика кількість ліній забезпечує часті виграші при трохи меншому розмірі виплат за комбінації. Тому грати на гроші в ігрові автомати в дусі Dolpins King прибутково і захоплююче.

Збирати потрібно буде не тільки звичні карткові знаки. Але крабів, морських ковзанів, восьминогів, скатів і акул. У слоті представлені практично всі мешканці морського царства.

Кожен успішний спин може принести додаткові монети. Досить просто перевірити удачу в ризик-грі, вгадавши правильну карту.

приємні бонуси

Ігровий автомат Dolphins Kingdom, грати на гроші в нього ви можете в нашому закладі, пропонує кілька приємних бонусів.

Так на екрані буде регулярно з'являтися прозора медуза. Вона здатна принести величезні виграші, які можна порівняти з джекпотами в деяких слотах. Але також підміняє інші картинки, допомагаючи зібрати кращу комбінацію.

Сам дельфін запускає фріспіни. Зберіть 3 таких картинки і отримаєте 12 безкоштовних ігор. Відмінний бонус, що дозволяє забрати величезні призові.

Метод оплати