Название:
Производитель:
Барабаны: N
Линии: N
Мин. ставка: N
Макс. ставка: N
Джекпот: N
Дикий символ:
Символ разброса:
Дикий множитель:
Бонусные раунды:
Автоигра:
Gryphons Gold
King
5
9
1
100
9000
Так
Так
Так
Так
Так

онлайн ігровий автомат Gryphons Gold (Золото Грифона)

Казки завжди були популярною темою в азартних розвагах. Ельфи, феї, гноми і дварфи, Пікс і злісні чарівниці. Все це зустрічалося вже не раз.

Але ігровий автомат Gryphons Gold все ще здатний здивувати. Він пропонує поринути в атмосферу дивного казкового лісу. Зустріти гномів, що ховають монети, і казкову ельфійка. Відвідайте величезні замки і знайдіть мудре дерево. І отримаєте за все це вражаючу нагороду.

Повністю класичний слот

Якщо ви грали в інші ігрові автомати України, то в Gryphons Gold вас чекає звичне ігрове поле, що дозволяє регулярно отримувати непогані виграші. Всього розробник використав 5 барабанів з 3 рядками на кожному. Збираються комбінації по 9 активним лініях, кількість яких встановлюється за допомогою імітації механічних кнопок.

В результаті символи оплачуються досить добре, нехай і не так часто збираються в комбінації.

Кілька казкових бонусів

Розробник використовував в ігровому автоматі Золото Грифона кілька класичних, але при цьому досить цікавих бонусів. В першу чергу зверніть увагу на грифона. Комбінації з його участю здатні принести великі виграші. Він також підміняє інші картинки і збільшує виплати по ним в 2 рази.

Мудрі дерева завжди готові запустити фріспіни, досить щоб на екрані їх було 3 штуки. Всього дається 15 безкоштовних обертань зі збільшенням призових в 3 рази.

Оцініть всі особливості слота особисто! Спробуйте ігровий автомат Золото Грифона, в нашому казино.

Метод оплати