Название:
Производитель:
Барабаны: N
Линии: N
Мин. ставка: N
Макс. ставка: N
Джекпот: N
Дикий символ:
Символ разброса:
Дикий множитель:
Бонусные раунды:
Автоигра:
Island 2
Igrosoft
5
9
1
25
67500
Ні
Ні
Ні
Так
Так

онлайн ігровий автомат Island2 (Острів 2)

Настала пора освоїти загублені посеред моря острів. І герой потрапляє на нього абсолютно не за власним бажанням. Він просто виявився одним з тих, хто вижив після корабельної аварії і зараз пливе на шматку щогли до землі. Дізнайтеся, які пригоди чекають його в найближчому майбутньому.

Ігровий автомат Island 2 пропонує стати сучасним Робінзоном. Вам належить захоплююча виживання з відмінними призовими.

Регулярні великі виграші

Вигравати в ігрові автомати на гроші в дусі Island 2 належить часто. Навіть дуже часто. Для цього розробник використав 5 барабанів з 3 рядками в кожному з них. Всього є 9 активних ліній, тому комбінації збираються з середньою частотою і приносять непогані виплати.

Отримувати призові належить за штурвал, чайок, черепах, рятувальні круги, консерви та інші картинки, ідеально вписуються в тему ігрового автомата Island 2.

Кілька приємних бонусів

В процесі гри вам будуть регулярно зустрічатися дельфіни. Вони з радістю допоможуть головному герою і допоможуть зібрати потужну комбінацію, підмінивши практично будь-яку іншу картинку.

Якщо ви відчуваєте, що зловили удачу за хвіст, спробуйте ризик-гру. Вам потрібно буде відкрити одну з чотирьох карт, вгадавши ту, що поб'є карту дилера.

Зібравши 3 зображення острова, ви опинитеся в бонусну гру. Вам потрібно буде вибирати шлях, по якому попливе герой. Доберетеся до землі? Тоді вас чекає не тільки виграш, але і супер-гра. Візьміть один з двох шматків м'яса. Якщо відкриєте той, що без пастки - заберете просто гору монет.

Здивуєтеся великим виграшами слота Острів 2, з якими в нашому казино рулетка стане ще більш захоплюючий, цікавіше і прибутковіше.

Метод оплати