Название:
Производитель:
Барабаны: N
Линии: N
Мин. ставка: N
Макс. ставка: N
Джекпот: N
Дикий символ:
Символ разброса:
Дикий множитель:
Бонусные раунды:
Автоигра:
Monsters
King
5
10
1
100
5000
Так
Так
Так
Так
Так

онлайн ігровий автомат Monsters (Монстри)

Тема монстрів приваблює багатьох гравців. Це можливість зустрітися з незвичайними істотами, встановити з ними контакт або ж вступити в смертельну сутичку. Все залежить від сюжету і нерідко від характеру самого гравця.

Цього разу вам належить встановити контакт з незвичайними істотами на далекій планеті. Ігровий автомат Monsters пропонує зустрітися з різноманітними монстрами і отримати вражаючі виграші.

Незвичайний ігровий процес

Ігрове поле, з першого погляду, здається досить стандартним. Тут є 5 барабанів з 3 рядками, а збираються комбінації по 10 активним лініях. Класика, яку пропонують автомати онлайн в Україні і слот Monsters, що приносить великі виграші, хай і не дуже часто.

Але натиснувши на кнопку Extra Bet, ви активуєте додатковий барабан. З ним довжина комбінацій виростає, так що вони здатні принести значно більші виграші.

Фріспіни з особливим бонусом

Бонусів в ігровому автоматі Монстри онлайн в Україні всього 2:

  • дикий символ. Триокий монстр здатний підмінити будь-які картинки. З ним ви зможете сформувати більш довгу комбінацію і отримати додаткові монети;
  • фріспіни. За 3 триокого монстра вам дадуть безкоштовні обертання. Всього 10 безкоштовних ігор доповнюються розширюється символом. Він вибирається випадковим чином перед початком обертань і дозволяє легко отримати величезну кількість монет.

Приготуйтеся до вражаючою зустрічі з монстрами. Збирайте максимально довгі комбінації, забирайте величезні виграші та увімкнення оригінальні бонуси!

Метод оплати