Название:
Производитель:
Барабаны: N
Линии: N
Мин. ставка: N
Макс. ставка: N
Джекпот: N
Дикий символ:
Символ разброса:
Дикий множитель:
Бонусные раунды:
Автоигра:
Secret Elixir
King
5
10
1
100
1000
Так
Так
Так
Так
Так

онлайн ігровий автомат Secret Elixir (Секретний Еліксир)

Філософський камінь намагалися створити або знайти сотні, якщо не тисячі років. Алхіміки працювали над рецептами, щоб отримати доступ до вічного золоту і життя.

І у вас з'явилася можливість створити цей легендарний артефакт. Просто запускайте ігровий автомат Secret Elixir і починайте експериментувати з таємницею алхімією.

Простий ігровий процес з безліччю таємниць

Розробники не стали особливо змінювати класичне ігрове поле в ігровому автоматі на гривні Секретний Еліксир. Тут все також 5 барабанів і 3 рядки. Збирати комбінації належить на 10 виграшних лініях.

Але автомат готовий здивувати користувачів можливістю зірвати великий куш. Для цього передбачено кілька дуже потужних бонусів.

Бонуси, які змінюють все

Ігровий автомат Секретний Еліксир на гривні пропонує заробити безліч монет за допомогою спеціальних символів і фріспінов.

Зверніть увагу на 5 барабан. Він відрізняється від того, що ви звикли бачити. Там з'являються склянки з цифрами. Це мультиплікатор, умножающий ваші виграші. Він активується, коли виявляється на тій же лінії, що і зібрана комбінація, завершуючи її.

Збільшити ваші шанси стати володарем величезної кількості монет покликаний алхімік в окулярах. Він підміняє будь-які інші картинки, допомагаючи сформувати виграшну лінію.

Філософський камінь запускає 12 фріспінов. Невелика кількість компенсується збільшенням мультиплікаторів на останньому барабані. Тепер виграш може бути збільшений в 20 разів максимум.

А любителі перевірити свою удачу можуть додатково запустити ризик-гру і спробувати подвоїти виграш за останній спин.

Метод оплати