Название:
Производитель:
Барабаны: N
Линии: N
Мин. ставка: N
Макс. ставка: N
Джекпот: N
Дикий символ:
Символ разброса:
Дикий множитель:
Бонусные раунды:
Автоигра:
Secret Forest
Novomatic
5
9
1
100
9000
Так
Так
Ні
Ні
Так

онлайн ігровий автомат Secret Forest (Секретний Ліс)

Ласкаво просимо в царство ельфів. Тут вас чекають казкові замки, магічні єдинороги, чарівні дерева і безліч інших дивовижних речей. І всі вони готові принести великі виграші з кожним спіном.

Ігровий автомат Secret Forest пропонує поринути в дивовижну казкову атмосферу. І ми впевнені, вона вам сподобається!

Великі виграші з 9 активними лініями

Впевнені в своїй удачі? Тоді цей слот ідеально підійде вам. Розробник пропонує грати в ігрові автомати на гроші онлайн в Secret Forest на 5 барабанах по 3 рядки на кожному і 9 активних лініях. В результаті виграшні комбінації збираються досить часто, а розмір призових сподобається кожному.

Ви в будь-який момент можете змінити кількість активних ліній. Для цього достатньо скористатися імітацією механічних кнопок в нижній частині інтерфейсу.

Бонуси і дикі символи

Слот відрізняється класичним підходом у всьому. Вирішивши зіграти в ігровий автомат Секретний Ліс на гроші онлайн, готуйтеся здивуватися особливостям місцевого дикого символу. Цариця ельфів здатна сама по собі принести непогані виграші. Але крім цього вона підміняє будь-які інші картинки і подвоює виграші по лінії.

Також ви можете заробити 15 безкоштовних спинив з потроєною всіх одержуваних виграшів. Для цього досить зібрати на екрані 3 картинки із зображенням чарівних дерев.

Приготуйтеся зануритися в чарівне пригода. Відвідайте зачарований ліс, де кожен крок і кожен спін буде приносити вам значні виграші.

Метод оплати