Назва:
Виробник:
Барабани: N
Лінії: N
Мін. ставка: N
Макс. ставка: N
Джекпот: N
Дикий символ:
Символ розкиду:
Дикий множник:
Бонусні раунди:
Автогра:
Slot-O-Pol
Mega Jack
5
21
0,01
10
1000
Так
Так
Ні
Так
Так

Ігровий автомат Slot-O-Pol (Слот-О-Пол)

Ігровий автомат Slot-o-Pol в казино-онлайн на гроші - це справжнісінька класика в сучасній оболонці. Відчуйте себе в звичайному ігровому залі, де з усіх боків лунає звук падаючих монет або музика від виграшу особливо вигідного бонусу.

Виробник використав всі знайомі досвідченим гравцям символи. Тут комбінації збираються з фруктів, гральних кісток, тропічних островів і «єшок».

Часті і великі виграші ігрового автомата Слот-О-Пол

Слот Slot-o-Pol пропонує часте формування виграшних комбінацій. Велика кількість призових обумовлено 21 активної лінією, за якими збираються комбінації. Змінити їх кількість не можна, так як вони строго фіксовані. Зате користувач може управляти розміром ставки на лінію, збільшуючи або зменшуючи її.

Від бонусів до джекпоту

В ігровому автоматі Slot-o-Pol на гроші є кілька приємних бонусів. Так ви можете зібрати сильні комбінації із зображенням «єшок». Вони підміняють інші зображення, крім бонусів і скеттер.

Зібравши символи з колесом і напис. Spin, ви зможете випробувати свою удачу. Гра проходить на окремому екрані. Колесо Фортуни автоматично обертається і показує вам отримані виграші.

Зібравши зображення гральних кісток, ви отримаєте ще один бонусний раунд. Вам належить 7 раз кинути кубик і поспостерігати, як на фігурки переміщаються відповідно до випав значенням. Тут можна зібрати великий коефіцієнт, на який потім буде помножена ставка на лінію.

Також ви можете отримати джекпот. Для цього достатньо лише удачі, щоб зібрати 5 картинок із зображенням долара.

Метод оплати