Название:
Производитель:
Барабаны: N
Линии: N
Мин. ставка: N
Макс. ставка: N
Джекпот: N
Дикий символ:
Символ разброса:
Дикий множитель:
Бонусные раунды:
Автоигра:
Ultra Hot Deluxe
Novomatic
3
5
1
400
300000
Ні
Ні
Ні
Ні
Так

онлайн ігровий автомат Ultra Hot Deluxe (Ультра Хот Делюкс)

Не раз грали в реальних закладах і цінуєте відчуття від використання механічного слота? Або ж просто хочете зануритися в цю неповторну атмосферу? Тоді ігровий автомат Ultra Hot Deluxe стане кращим вибором.

Виробник використав класичні складові успішного слота - проста графіка, ненав'язливе звуковий супровід, приємні бонуси і можливість в будь-який момент зірвати великий куш.

Всього 5 активних ліній

Перше, що привертає увагу в слоті - дуже простий інтерфейс і невелике ігрове поле. Збирати картинки належить на 3 баранах з 3 рядками на кожному. При цьому комбінації враховуються по 5 лініях. В результаті виграші збираються досить часто ід ає непогане кількість монет.

Що ще сподобається гравцям старого гарту, які вирішили зіграти онлайн на гривні в Ультра Хот Делюкс, так це простий інтерфейс. Він наближений до механічного, хоч і відрізняється більш сучасним оформленням, так що у вас не виникне проблем з швидким вивченням всіх функцій слота.

Простий спосіб зірвати великий куш

Одне з головних переваг ігрового автомата Ultra Hot Deluxe - його простота. Ви будете отримувати виграші виключно за комбінації. Практично ніяких бонусів не передбачено.

Мінімально оплачуються лимони, вишні, апельсини і сливи. Але на них поширюється додатковий бонус - якщо ви зберете повний автомат таких картинок, заповнивши ними всі ряди і рядки, сума виплати збільшиться в 2 рази.

Більше зірвати можна за картинки з написом Bar. Але максимальні виграші призначаються для тих, хто збере зірки або сімки.

Сподобався автомат Ultra Hot Deluxe - спробуйте інші автомати онлайн на гривні в нашому закладі!

Метод оплати